• Kategorie
  • Parametry
  • Zabawki plastyczne dla dzieci

Zabawki plastyczne

Jeśli szukasz sposobów aby zapewnić dziecku rozrywkę i zaangażowanie podczas pozostawania w domu to trafiłeś we właściwe miejsce. Zapoznaj się z naszą niesamowitą kolekcją zabawek plastycznych dla dzieci, oferującą mnóstwo wspaniałych możliwości, pozwalających dziecku puścić wodze fantazji.

 Zaczynając od ciastoliny Play-Doh, dostępnej w wielu rewelacyjnych kolorach. Zabawki plastyczne Play-Doh dostępne sa również w zestawach z akcesoriami do tworzenia czego tylko zapragnie Wasze dziecko…:) Może to być Masa plastyczna - piec do pizzy firmy Hasbro, Play-Doh Wheels wóz strażacki albo Play-Doh maszyna do robienia popcornu oraz wiele innych.

Kolejną propozycja to Piankolina Art and Play. To kreatywna zabawka w postaci lekkiej i miękkiej kuleczkowej masy plastycznej. Ponieważ masa jest miękka bez problemu można z niej modelować dowolne kształty. Każde dziecko kierując się wyobrażnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne. Piankolina nie brudzi, nigdy nie wysycha, nie przykleja się ani do rąk ani do ubrania, a jej kolorowe kostki łatwo się ze sobą łączą. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, zdolności twórcze, wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Bardzo żywe barwy Piankoliny zachęcają najmłodszych do aktywnej zabawy, w trakcie której dzieci poznają kolory, uczą się liczyć oraz tworzą najróżniejsze kształty. Jest to zabawka plastyczna zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Dla wszystkich dzieci powyżej 3 lat.

Ciekawą pozycją jest HEADU Szkoła rysunku - krok po kroku. Oryginalny zestaw do nauczania dzieci, jak rysować zwierzęta krok po kroku. Zawarte w grze są specjalne pisaki, które w łatwy sposób można zmazać.

Super Sand czyli super piasek do zabawy w domu. Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie antybakteryjne i naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać jeszcze raz i jeszcze raz, piasek nigdy nie wysycha. Super Sand przenosi lato i zabawę piaskiem do domu. Dołączone narzędzia i piękne foremki pomogą stworzyć czego dusza zapragnie. Jeżeli coś się rozsypie poza piaskownice, nie ma problemu ponieważ masa ma specjalną strukturę pomagającą w utrzymaniu czystości. Super Sand stymuluje kreatywność dzieci, pozwala doskonalić swoje rzeźby. Rodzice dodatkowo kochają zestawy Super Sand, ponieważ to kompletny pomysł na zabawę, a wszystkie elementy zestawu można ponownie zapakować do opakowania i przechować do kolejnej zabawy. Innym dobrym rozwiązaniem na zabawę piaskiem w domu jest piasek kinetyczny - kinetic sand, dzięki niemu dziecko może modelować i zgniatać piasek! Piasek sprawia wrażenie mokrego, ale nie brudzi dłoni. Można modelować z niego dziwaczne kształty, rozciągać go na wszystkie strony i dać się ponieść wyobraźni. Ściskać, zgniatać, rozciągać i przelewać piasek między palcami zupełnie nie brudząc dłoni! Piasek Kinetyczny pobudza dziecięcą kreatywność - pozwala kształtować zdolności manualne. Zabawa z piaskiem kinetycznym daje olbrzymią radość i frajdę.

Inną propozycją zabawek plastycznych są Zestawy Super Slime. Zestaw do stworzenia idealnego SLIME, Zawiera wszystko, co niezbędne do samodzielnego tworzenia glutów.